Úpravy a filtrace vody

Chemické filtry
pro domácnosti a průmysl

Nacházíte se zde:

Úprava vody

Úprava vody

Firma MilvitWater byla založena v roce 1995. Již od počátku se zabývala úpravou vody a obchodní činností s tím spojenou. V současné době můžeme našim zákazníkům podat kompletní servis od rozboru vody, přes vypracování nabídky, sestavení vhodného druhu filtru, odbornou instalaci filtru, záruční i zvýhodněné pozáruční prohlídky našich zařízení... To vše přímo na míru podle potřeb, konkrétního problému a specifického požadavku zákazníka. Upravujeme a čistíme vodu podle účelu použití - pitnou vodu podle současné Vyhlášky č.252/2004 Sb., vodu užitkovou nebo techickou pro různé průmyslové výroby.

Filtry, filtrace a úpravy vody

Z našeho sortimentu si můžet vybrat filtrační zařízení od malých rozměrů k jednotlivým spotřebičům, na celé objekty nebo až po průmyslové aplikace s vysokými výkony filtrované vody.

Skladem jsou:

Požadavky na úpravu vody

Nejčastějším požadavkem úpravy vody je řešení celkové  tvrdosti vody, která způsobuje nejen usazování vodního kamene, tím snižuje životnost veškerých zařízení a spotřebičů, ale také zvyšuje jejich náklady na provoz. Voda s vysokým obsahem vápníku a hořčíku také velmi vysušuje pokožku a tím následně může ovlivňovat tvorbu kožních nemocí. Druhým nejčastějším požadavkem k řešení  je celkový obsah železa, které se nejčastěji projevuje po ohřevu vody jako hnědý kal nebo po určité době odstátí vody rezavým zabarvením.

Třetím nejčastějším problémem je hlavně u vrtaných studní obsah  manganu, který vytváří „mastné" skvrny na povrchu vody. Dále jsme Vám schopni samozřejmě upravit obsah veškerých nadlimitních hodnot chloridůdusičnanůdusitanůškodlivých organických látekamonných iontůbakterií, upravujeme pH, odstraňujeme mechanické nečistotykalchlor z vody, atp.

Nenabízíme univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně.

Těšíme se na Vaše dotazy. Tým firmy MILVIT Water - úprava vody.

Poptávkový formulář

Nenabízíme jen univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně. Vyplňte on-line náš poptávkový formulář a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku.

Aktuality

Nová filtrační náplň - 9.11.2016

Vážení zákazníci, máme pro Vás novou náplň, technologicky vyrobenou pro odstraňování amonných...

Více

Dovolená - červenec 2016 - 30.5.2016

Vážení zákazníci, 
dovolujeme si Vás upozornit na celozávodní dovolenou ve dnech 4.7.2016 -...

Více

Velikonoce 2016 - provozní doba - 24.3.2016

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že o Velikonočních svátcích bude zavřeno, od...

Více

Kontakty

MW - úpravny vody
Malotice 47
Kostelec nad Černými lesy
281 63

tel./fax: 321 796 264
mob.: 720 976 036