Úpravy a filtrace vody

Chemické filtry
pro domácnosti a průmysl

Nacházíte se zde:

Používat flanelové povlečení?

Tento druh povlečení , bývá často opomíjen, jelikož ho v dnešní době nahrazuje povlečení z mikrovláken podobných vlastností a další moderní materiály, které dokonce nejsou z bavlny, a proto bývají vhodné pro alergiky.

Výhody flanelového povlečení

Flanel má docela velký objem. Vzhledem k velkému objemu vzduchu mezi vlákny, tento vzduch působí jako izolace, takže Vám bude v chladném období ve flanelovém povlečení velmi teplo. Toto povlečení může také absorbovat velké množství vlhkosti, a proto je dobrou volbou toto povlečení, když se hodně v noci potíte.

Nevýhody flanelového povlečení

Chcete-li zachovat flanelové povlečení po umytí tak krásně měkké, musíte ho nechat uschnout v sušičce. Pokud sušíte prádlo na sušáku, pak tkanina je pevná a tvrdá. Tomu se můžete vyhnout použitím aviváže. Aviváž ale má mnoho nevýhod. Vaše prádlo je sice opět měkké, ale v chemické vrstvě, která spočívá na vláknech. Tato aviváž může znečišťovat životní prostředí vzhledem k použitým látkám při výrobě. Nahradit ji můžete octem, pak se musíte skamarádit pouze s vůní octa.

Poptávkový formulář

Nenabízíme jen univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně. Vyplňte on-line náš poptávkový formulář a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku.

Aktuality

Vánoční svátky 2022 - 19.12.2022

Vážení zákazníci Naše firma bude v době vánoční dovolené a Nového roku uzavřena od 23.12.2021 do...

Více

Omezená pracovní doba - 23.9.2022

Vážení zákazníci, dne 23.9.2022 jsme vám k dispozici do 13:00 hod. Budeme se na vás těšit opět v...

Více

Celopodniková dovolená - 4.7.2022

V pondělí 4.7.2022 bude provozovna uzavřená z důvodu celopodnikové dovolené. Budeme se na vás...

Více

Kontakty

MW - úpravny vody
Malotice 47
Kostelec nad Černými lesy
281 63

tel./fax: 321 796 264
mob.: 720 976 036