Úpravy a filtrace vody

Chemické filtry
pro domácnosti a průmysl

Nacházíte se zde:

Reference instalací

12.3.2015

Vážení zákazníci,

podívejte se na další reference z našich posledních instalací.


Poslední instalace proběhla v okresu České Budějovice. Úpravnu vody jsme nainstalovali do technické místnosti k tlakové nádobě. Protože prvky železa a manganu ve vodě kolísají, byl vhodně vybrán filtr s náplní EXtreme, který si poradí jak s vyššími nározovými odběry vody, tak s kolísavými prvky. Odstranění železa, manganu a zákalu filtrem A35 EXtreme - Týn nad Vltavou.

Instalace v rodinném domě v okresu Praha-východ. Snižovali jsme tvrdost vody a dusičnany. Do sklepa jsme nainstalovani automatický filtr A 35K-AN v kabinetovém provedení. Zákazník si může nastavit podle požadvku tvrdost vody a dusičnany. Změkčení vody a snížení dusičnanů filtrem A35K-AN kabinet - Říčany.

I s velice znečištěnou vodou si dovedeme poradit. Instalace úpravny vody v rodinném domě s kopanou studnou v okresu Kutná Hora. Do sklepní místnosti jsme nainstalovali filtr A80EXtreme. Je to nejlepší řešení pro takto znečištěnou vodu. Odstranění železa, manganu, tvrdosti vody, amonných iontů, zákalu a barvy filtrem A80EXtreme - Nové Dvory.

Provádíme, ale i repase filtrů, jako např.v okrese Kolín. V rodinném domě byla provedena repase filtru, kvůli extrémně vysoké hodnotě železa, oproti původnímu rozboru. Repase filtru Katex na A60EXtreme - Hradišťko.

Podívejte se i na naše ostatní instalace. Veškeré reference jsou rozdělené do okresů.

Těšíme se na další spolupráce a spokojené zákazníky.

Váš tým Milvit water, s.r.o.

Poptávkový formulář

Nenabízíme jen univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně. Vyplňte on-line náš poptávkový formulář a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku.

Aktuality

Vánoční svátky 2018 - 14.12.2018

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za úspěšnou spolupráci v tomto roce a dovolujeme si Vás...

Více

Státní svátky - červenec 2018 - 3.7.2018

Vážení zákazníci, 
dovolujeme si Vás upozornit na uzavření provozovny ve dnech 5.7.2018 až...

Více

Státní svátek květen 2018 - 4.5.2018

Vážení zákazníci, 
dovolujeme si Vás upozornit na uzavření provozovny ve dnech 7.5.2018 a...

Více

Kontakty

MW - úpravny vody
Malotice 47
Kostelec nad Černými lesy
281 63

tel./fax: 321 796 264
mob.: 720 976 036