Úpravy a filtrace vody

Chemické filtry
pro domácnosti a průmysl

Nacházíte se zde:

Reference

Zde Vám představujeme a postupně doplňujeme instalace našich úpraven vody i s fotodokumentací. Některé od konce roku 2009, většina od r. 2010 do současnosti. Úpravny vody montujeme od roku 1996, ale fotodokumentaci jsme začali dělat až v posledních letech, proto se tam všichni naši zákazníci nenajdou :). Rozdělení montáží je podle krajů a následně okresů, budete si moci přečíst, kde ve Vašem okolí, na jak nekvalitní vodě a v jakých podmínkách fungují naše filtry. Úprava vody je naším posláním a přednostně dbáme i na spokojenost zákazníka, protože spokojený zákazník je díky jeho doporučení nemalým úspěchem k další instalaci. Servisní služby pro naše chemické filtry patří v ČR rozhodně mezi nejlevnější. Proto šetříte své investice i po dlouhá léta životnosti dodaných zařízení. Logistika dopravy, servisu, zavážení soli, ve spojení s cenovou politikou Vám zaručí, že Vám provoz našich zařízení v žádném případě "nezhořkne".

Nejčastěji u zákazníků řešíme tvrdost vody, odželeznění vody s manganem, dezinfekci vody, odstranění zápachu a dusičnanů. Méně častá je filtrace amonných iontů, arzénu, CHSK Mn, chloridů, síranů, dusitanů, snižování konduktivity, úprava pH, odstranění těžkých kovů a dalších prvků. Se všemi nečistotami dovedeme úspěšně bojovat, vše je jenom otázka investice. Těšíme se na Vaše požadavky.

Soubory ke stažení

Změkčení vody, změkčovací filtr A 30 K kabinet

Změkčení vody, změkčovací filtr A 30 K kabinet

Poptávkový formulář

Nenabízíme jen univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně. Vyplňte on-line náš poptávkový formulář a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku.

Aktuality

Udělejte si zásobu tabletové regenerační soli na zimu ještě za ceny roku 2023 - 20.11.2023

Udělejte si zásobu tabletové regenerační soli na zimu ještě za ceny roku 2023, tedy 287 Kč vč....

Více

Hledáme šikovného kolegu na pozici SERVISNÍ TECHNIK - 15.11.2023

Hledáme šikovného kolegu na pozici SERVISNÍ TECHNIK se zaměřením na ELEKTRO s nástupem možným...

Více

29.9.2023 ZAVŘENO - 29.9.2023

Vážení zákazníci, v pátek 29.9.2023 bude naše firma uzavřena. Budeme Vám k dispozici opět v...

Více

Kontakty

MW - úpravny vody
Malotice 47
Kostelec nad Černými lesy
281 63

mob.: 720 976 036