Úpravy a filtrace vody

Chemické filtry
pro domácnosti a průmysl

Nacházíte se zde:

Rozbor vody

Rozbor vody a rozbory pro pitné i jiné použití

V naší firmě provádíme základní rozbory vody mimo bakteriologického rozboru. Při požadavku o podrobnější analýzu si k nám zajeďte pro vzorkovnice podle ukazatelů měření, poučíme Vás o správném způsobu odebrání vzorků a po jejich dodání Vám zajistíme rozbor u odborné laboratoře.
Dále na základě výsledků poskytujeme poradenství a realizujeme konkrétní řešení včetně prodeje filtračních zařízení, její instalace, záručního a pozáručního servisu, údržby a samozřejmě pravidelné kontroly Vaší vody.

Jestliže řešíte, jak z Vaší vody odstranit chlór, dusičnany, dusitany, železo, mangan, bakterie, viry, ... a nebo Vás trápí tvrdost vody, tak nás neváhejte oslovit. Specializujeme se na úpravu a filtraci jak pitné, tak užitkové vody pro domácnosti a firmy.

Základní krácený rozbor prováděný u nás je v ceně 700,-Kč s DPH. Poštou nebo osobně nám dodejte cca 0,5 litru Vaší vody v čisté PET láhvi a po zaplacení Vám výsledek zašleme e-mailem, poštou nebo si ho osobně vyzvednete u nás.

Rozbor vody zdarma

Jestliže některý z ukazatelů nevyhoví, ZDARMA Vám vypracujeme adresnou nabídku dle Vašich požadavků. Jestliže si zakoupíte navrhovanou chemickou filtraci,  cenu rozboru Vám odečteme od celkové ceny filtru.

Kvalita pitné vody

Kvalita vody z veřejného vodovodu je pravidelně kontrolována, zatímco o vlastní vodní zdroj musí každý pečovat sám. Voda ze studny může obsahovat celou řadu látek ohrožujících Vaše zdraví, případně zhoršujících chuťové vlastnosti vody nebo způsobujících úsady a zabarvení. Zdravotní účinky se mohou projevit okamžitě (např. infekční a parazitární choroby) nebo po delší době (např. toxické a karcinogenní účinky některých látek). Znečištění vody může být povahy buď bakteriologické (průsaky septiků, žump, kanalizačních svodů, hnojení polí a zahrad) nebo chemické (vlastnosti geologického prostředí, průmyslový spad, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, ropné látky, apod.).

V rámci bakteriologického rozboru se stanovují bakterie převážně fekálního původu (Escherichia coli, koliformní bakterie a enterokoky), i bakterie hygienicky méně významné, přecházející do vody z vnějšího prostředí (počty kolonií při 22°C a 36°C). V rámci chemického rozboru mohou být stanoveny buď pouze základní chemické ukazatele (základní iontová skladba vody) nebo i ukazatele speciální (organické látky, těžké kovy). Pokud neexistuje konkrétní podezření na možnost výskytu toxických látek (těžké kovy, organické látky, atd.), je základní rozbor plně dostačující pro posouzení zdroje pitné vody pro individuální zásobování (rodinné domky, chaty).

Máte-li zájem o komplexní laboratorní posouzení Vašeho vodního zdroje i z hlediska obsahu organických látek a stopových kovů v souladu s platnou legislativou (Vyhláška ministerstva zdravotnictví č. 252/2004Sb.), zvolte úplný rozsah analýzy. V případě podezření na radiologickou kontaminaci vody můžeme zajistit i toto posouzení.

Vždy dbáme na individuální přístup a konkrétní požadavky zákazníků. Víme, že čistá voda je potřebná pro plnohodnotný život všech lidí.
Naším cílem je ukázat Vám, že každý z Vás může získat kvalitní čistou vodu za tu nejlepší cenu.

titrační technika

titrační technika

stanovení ukazatelů

stanovení ukazatelů

analytika 1

analytika 1

analytika

analytika

Poptávkový formulář

Nenabízíme jen univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně. Vyplňte on-line náš poptávkový formulář a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku.

Aktuality

Filtrace s aktivním uhlím na odstranění barvitosti vody, zápachu, chloru, pesticidů - 18.4.2024

Krásný dobrý den, milí zákazníci. Dnes tvoříme nabídku na úpravu vody, která má vysokou...

Více

Facebookový profil s aktuálními instalacemi fltrací - 10.4.2024

Vážení zákazníci, na našem Facebookovém profilu Milvit Water můžete sledovat aktuální instalace...

Více

Změkčení obecní vody pro bytové domy - 6.3.2024

V poslední době se zvyšuje poptávka po úpravě tvrdé obecní vody pro bytové domy. Montujeme...

Více

Kontakty

MW - úpravny vody
Malotice 47
Kostelec nad Černými lesy
281 63

mob.: 720 976 036