Úpravy a filtrace vody

Chemické filtry
pro domácnosti a průmysl

Nacházíte se zde:

Úprava vody

Úprava vody

Firma MilvitWater byla založena v roce 1995. Již od počátku se zabývala úpravou vody a obchodní činností s tím spojenou. V současné době můžeme našim zákazníkům podat kompletní servis od rozboru vody přes vypracování nabídky, sestavení vhodného druhu filtru, odbornou instalaci filtru, záruční i zvýhodněné pozáruční prohlídky našich zařízení. To vše přímo na míru podle potřeb, konkrétního problému a specifického požadavku zákazníka. Upravujeme a čistíme vodu podle účelu použití - pitnou vodu podle současné Vyhlášky č.252/2004 Sb., vodu užitkovou nebo technickou pro různé průmyslové výrobny. V současnosti máme AKCI na rozbor vody zdarma. Více čtěte v sekci "Rozbor vody".

Filtry, filtrace a úpravy vody

Z našeho sortimentu si můžete vybrat filtrační zařízení od malých rozměrů k jednotlivým spotřebičům, na celé objekty nebo až po průmyslové aplikace s vysokými výkony filtrované vody.

Skladem jsou:

Požadavky na úpravu vody

Nejčastějším požadavkem úpravy vody je řešení celkové  tvrdosti vody, která způsobuje nejen usazování vodního kamene, tím snižuje životnost veškerých zařízení a spotřebičů, ale také zvyšuje jejich náklady na provoz. Voda s vysokým obsahem vápníku a hořčíku také velmi vysušuje pokožku a tím následně může ovlivňovat tvorbu kožních nemocí. Druhým nejčastějším požadavkem k řešení je celkový obsah železa, které se projevuje po ohřevu vody jako hnědý kal nebo po určité době odstátí vody rezavým zabarvením.

Třetím nejčastějším problémem je především u vrtaných studní obsah  manganu, který vytváří „mastné" skvrny na povrchu vody. Dále jsme Vám schopni upravit obsah veškerých nadlimitních hodnot chloridůdusičnanůdusitanůškodlivých organických látekamonných iontůbakterií, upravujeme pH, odstraňujeme mechanické nečistotykalchlor z vody.

Nenabízíme univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně.

Těšíme se na Vaše dotazy. Tým firmy MILVIT Water - úprava vody.

Poptávkový formulář

Nenabízíme jen univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně. Vyplňte on-line náš poptávkový formulář a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku.

Aktuality

29.9.2023 ZAVŘENO - 29.9.2023

Vážení zákazníci, v pátek 29.9.2023 bude naše firma uzavřena. Budeme Vám k dispozici opět v...

Více

Hledáme šikovného kolegu na pozici SERVISNÍ TECHNIK - 28.7.2023

Hledáme šikovného kolegu na pozici SERVISNÍ TECHNIK s nástupem možným od 1.9. či 1.10. 2023....

Více

Dovolená - 3.7.2023

Vážení zákazníci, v pátek 7.7.2023 čerpají zaměstnanci naší firmy dovolenou. Budeme se na vás...

Více

Kontakty

MW - úpravny vody
Malotice 47
Kostelec nad Černými lesy
281 63

tel./fax: 321 796 264
mob.: 720 976 036