Úpravy a filtrace vody

Chemické filtry
pro domácnosti a průmysl

Nacházíte se zde:

Změkčení vody filtrem A 30 K WG 5600 G1“ v kabinetovém provedení - Zdiby

Rodinný dům s obecní vodou. Rozborem vody byla zjištěna vysoká tvrdost vody 4,2 mmol/l (23,5 oN) - DH 2-3,5 mmol/l. Do garáže rodinného domu, kde měl zákazník hlavní přívod vody, byl nainstalován změkčovací filtr A 30 K v kabinetovém provedení, které je vzhlednější a úspornější na místo. Zákazník měl na hlavním přívodu vody řešenou závlahu zahrady. Ta byla zapojením filtru oddělena od filtrované vody do rodinného domu. Změkčování vody na zalévání by bylo neekonomické.  Odpad filtru byl vyveden skrz zeď do technické místnosti a paralelně spojen s pračkovým odpadem přes T-čkové připojení se zpětnými klapkami proti přepouštění vody při regeneraci filtru do pračky a zpět. Změkčovací filtr se musí regenerovat regenerační solí, která se sype do kabinetu kolem filtru. Majitel si může podle potřeby regulovat tvrdost vody. Dále byl instalován Atlas filtr P3 velikosti 10" i s 80mcr. vložkou na mechanické nečistoty, které se mohou do potrubí dostat při odstávce vody. Takto upravená voda vyhovuje všem požadavkům.

Zákazník si asi po měsíci stěžoval na špatnou funkci filtru. Byla provedena servisní prohlídka a zjištěna "závada" na vedení hadičky do odpadu. V místě průchodu skrz zeď se díky zákazníkově úpravě - natlačením filtru více na zeď z důvodu úspory několika centimetrů místa, přiskřípla odpadní hadička, která tím znemožnila filtru dostatečný výplach při regeneraci do odpadu. Postačilo dát celý filtr kousek ode zdi do původní pozice, spustit ruční regeneraci filtru a krásně měkká voda byla znovu "na světě" :) x

Změkčení vody filtrem A 30 K WG 5600 G1“ v kabinetovém provedení - Zdiby

Změkčení vody filtrem A 30 K WG 5600 G1“ v kabinetovém provedení - Zdiby

Poptávkový formulář

Nenabízíme jen univerzální řešení, ale vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně. Vyplňte on-line náš poptávkový formulář a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku.

Aktuality

Filtrace s aktivním uhlím na odstranění barvitosti vody, zápachu, chloru, pesticidů - 18.4.2024

Krásný dobrý den, milí zákazníci. Dnes tvoříme nabídku na úpravu vody, která má vysokou...

Více

Facebookový profil s aktuálními instalacemi fltrací - 10.4.2024

Vážení zákazníci, na našem Facebookovém profilu Milvit Water můžete sledovat aktuální instalace...

Více

Změkčení obecní vody pro bytové domy - 6.3.2024

V poslední době se zvyšuje poptávka po úpravě tvrdé obecní vody pro bytové domy. Montujeme...

Více

Kontakty

MW - úpravny vody
Malotice 47
Kostelec nad Černými lesy
281 63

mob.: 720 976 036